jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۹۰۵۷۳۳ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۴:۲۷

برنامه «بحث روز» به بررسی سیاستگذاری اقتصادی در حوزه داخلی می پردازد.

واکاوی سیاستگذاری اقتصادی در حوزه داخلی

به گزارش جام جم سیما به نقل از شبکه رادیویی ایران، مهدی زال زاده تهیه کننده برنامه بحث روز با اعلام این خبر گفت: با حضور کارشناسان دکتر موسی الرضا ثروتی نماینده مجلس و دکتر عبدالملکی، استاد دانشگاه، سیاستگذاری اقتصادی در حوزه داخلی در محورهای مورد نظربررسی می شود.

چگونگی رشد بهروری اقتصادی، مدیریت مصرف و اصلاح الگوی مصرف، صرفه جویی در هزینه های عمومی کشور، شفاف سازی و سالم سازی اقتصادی، روان سازی توزیع، افزایش و پوشش استاندارد از موضوعاتی است که در این برنامه مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

«بحث روز» فردا چهارشنبه از گروه برنامه های گفت وگو محور اداره کل برنامه های تحلیلی و مستند معاونت خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با کارشناس مجری دکتر محمد رضا قربانی ساعت 15:30 تا 16:15 از آنتن رادیو ایران پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر