jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۰۵۶۰۷ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۷:۳۹

بعد از انتشار سخنان سخنگوی نیروی انتظامی مبنی بر بازداشت یکی از عوامل دخیل در انفجار مقر حزب جمهوری گمانه زنی های مختلفی مبنی بر اینکه هویت این فرد کیست صورت گرفته است.

تروریستی که سخنگوی ناجا از او یاد کرد کیست؟

به گزارش جام جم آنلاین ، سردار منتظر المهدی اخیرا در نشست خبری اعلام کرده بود یکی از عوامل دخیل در انفجار تروریستی مقر حزب جمهوری در آلبانی بازداشت شده است، بلافاصله گمانه زنی در این زمینه آغاز شد و برخی از مسعود کشمیری نام بردند.

این در حالی است که منتظرالمهدی در اظهار نظر بعدی اعلام کرد که تروریست بازداشت شده یک زن است اما باز هم گمانه ها به سمت زهره عطریانفر از اعضای گروهک منافقین رفت.

اگرچه هنوز مقامات رسمی نام این تروریست را فاش نکرده اند اما گفته می شود فهیمه اروانی از اعضای ارشد گروهک منافقین همان زنی است که سخنگوی ناجا از او یاد کرده است.

از طرفی سردار اشتری فرمانده ناجا روز گذشته اعلام کرده بود که آلبانی در استرداد این عامل تروریستی واقعه هفتم تیر خودداری می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

کارآیی مدیران جوان بیشتر است

 در شرایط ویژه و سخت علی‌القاعده دولت‌ها باید تحرک ویژه از خود نشان بدهند. چون در سایه تحرکات و فعالیت بیشتر و فوق‌العاده است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد و در عرصه معضلات موجود گره‌گشایی کرد.دو عامل جلوی تحرک ویژه را می‌گیرد و اجازه نمی‌دهد مسوولان و مدیران تحرک فوق‌العاده داشته باشند.یکی از این عوامل، تعلقات است.

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

سناریوهای احتمالی آمریکا برای ایران

مقامات سیاسی آمریکا حرف از مکانیسم ماشه می‌زنند و می‌گویند تحریم تسلیحاتی ایران باید ادامه پیدا کند. این در حالی است که آمریکا رسما از برجام خارج شد و دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا دستور اجرایی در این زمینه صادر کرد و این سند در سایت کاخ سفید وجود دارد.

گفتگو بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر