jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۴۱۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

داریوش ارجمند از نام‌های ماندگار هنر نمایشی ایران است و تماشاگران خاطرات خوبی از نقش‌آفرینی‌های او در تلویزیون و سینما دارند.

نقش ناخدا خورشید در فیلمی به همین نام از ناصر تقوایی و نقش مالک‌اشتر در سریال ماندگار امام علی (ع) از خاطره ملت پاک نخواهد شد. این هنرمند روز گذشته طی پیامی جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجویی را به‌دلیل ارتباط با قشر جوان و دانشجو و پرداختن به موضوع ارزشی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ارزشمند و مقدس توصیف کرد. آن‌طور که در فارس آمده، ارجمند نوشت: سنگر انقلاب اسلامی ایران و عرصه دفاع مقدس، جوانان این کشورند. آنها هستند که در خاکریز در مقابل تهاجمات دشمن ایستاده‌اند و چه در عرصه جنگ نرم و چه در عرصه جنگ سخت حماسه می‌آفرینند. این جوانان همچنین وقتی به ساحت هنر وارد می‌شوند، عمیق‌تر و موثرتر می‌توانند درباره رسالت بزرگ خود سخن بگویند و آن را در عرصه‌های مختلف از شعر و داستان گرفته تا نمایش و سینما و موسیقی و نقاشی به اثبات برسانند. جشنواره فیلم سنگر برای من جشنواره مقدسی است به چند دلیل مهم: انقلاب، دفاع مقدس، جوان و دانشجو.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر