jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۶۴ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

زن جوان که با انگیزه انتقام‌گیری از شوهر سابقش، عکس‌های همسر جدید وی را به دست آورده و می‌خواست در تلگرام منتشر کند، دستگیر شد.

به گزارش جام‌جم، روزهای پایانی هفته گذشته زنی جوان با حضور در پلیس فتای استان مرکزی با طرح شکایتی گفت: مدتی پیش من و همسرم ازدواج کردیم. او بنابر دلایلی از همسر نخست خود جدا شده بود. شرایط زندگی‌مان خوب بود تا این که از چند روز پیش پیام‌هایی از طریق تلگرام دریافت کردم که فردی ناشناس مرا تهدید به انتشار عکس‌های خصوص‌ام می‌کرد. ابتدا به این پیام‌ها و مزاحمت‌های تلگرامی توجهی نکردم. اما مزاحمت‌های او همچنان ادامه دارد. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری مزاحم تلگرامی ادامه داشت. سرانجام ماموران ردپای زنی را در این باره به دست آوردند. این مزاحم تلگرامی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش دستگیر شد.

متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: از زمانی که شوهرم از من جدا شده و با زن دیگری ازدواج کرد، تلاش می‌کردم از وی انتقام بگیرم و ضربه‌ای به زندگی وی و همسر جدیدش وارد کنم تا با این کار آبرویشان برود. من همسرم را دوست داشتم. بنابراین با به دست آوردن عکس‌های خصوصی همسر دوم شوهرم، تصمیم داشتم آنها را درتلگرام منتشر کنم.

برای این که وحشتی در جان نوعروس جوان وارد کنم، پیام‌های تهدید آمیزرا از طریق تلگرام برایش ارسال کردم. می‌خواستم بعد از آن عکس را منتشر کنم که ماجرا لو رفت و با شکایت وی در پلیس فتا، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتم و دستگیر شدم. سرگرد مصطفی نوروزی، رئیس پلیس فتای استان مرکزی دراین‌باره گفت: برای متهم قرار قانونی صادر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر