jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۲۷ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که توافق 3/5 میلیارد دلاری میان بروکسل و آنکارا در آستانه شکست خوردن است، ترکیه به تهدید روی آورده و تأکید کرده است اگر شهروندان این کشور اجازه پیدا نکنند که بدون روادید وارد حوزه اتحادیه اروپا شوند، اروپا را با موجی از پناهجویان غرق می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری «اسپوتنیک»، در پست توئیتری که توسط «برهان کوزو» مشاور افتخاری رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه و یکی از اعضای حزب حاکم عدالت و توسعه نوشته شده، آمده است: پارلمان اروپا درخصوص گزارشی بحث می‌کند که به لغو روادید اروپا برای شهروندان ترکیه منجر می‌شود. اگر تصمیمات اشتباهی گرفته شود، ما پناهجویان را (به اروپا) می‌فرستیم. کوزو سپس در مصاحبه تلفنی با «بلومبرگ» بر این موضع تأکید کرد و گفت: اگر درهای ترکیه باز شود، اروپا بدبخت می‌شود./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر