jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۹۰۴۹۰۰ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۸

مستند جدید «سکوت در چال» درباره پیرمردی که چهل سال در یک روستای متروک دور از دسترس، به تنهایی زندگی می کند، رونمایی می شود.

رونمایی از چهل سال زندگی عجیب یک پیرمرد

به گزارش جام جم سیما ، به نقل از روابط عمومی رسانه ملی،«سکوت در چال» تولید جدید شبکه مستند به کارگردانی حسین الهام یک فیلم اولی است که با کیفیت مناسب آماده پخش شده است و جزو محصولات مرتبط با ماموریت های اتاق شمس به حساب می آید.

این مستند داستان پیرمردی گنگ و ناشنوا را روایت می کند که در روستای دور افتاده ای در ارتفاعات شمال قزوین زندگی می کند. روستایی که در زمستان به خاطر برف شدید در مناطق کوهستانی هیچ دسترسی به آن وجود ندارد و این پیرمرد به تنهایی مشغول زندگی در آنجا است.
از آنجایی که این روستا طی چهل سال قبل خالی از سکنه بوده و هیچ خانه آبادی در آن نیست، تنها زندگی کردن این پیرمرد، باعث شده مردم روستاهای دیگر ذهنیت عجیبی درباره او داشته باشند و شبهات و ابهاماتی درباره زندگی اش شنیده شود.

دوربین مستند «سکوت در چال» به درون زندگی این پیرمرد می رود و حقایق زندگی او را فاش می کند.

این مستند قرار است جمعه 31 اردیبهشت ساعت 14 از شبکه مستند روی آنتن برود و یکشنبه 26 اردیبهشت ساعت 10 صبح در شبکه مستند رونمایی می شود.

منبع : میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر