jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۷۸۳ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد همسایه که به اتهام دستبرد به خانه‌های محله دستگیر شده بود، در بازجویی منکر سرقت‌های خود شد.

چندی پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از دستبرد به خانه‌اش خبر داد. ماموران با حضور در محل سرقت دریافتند، سارق یا سارقان شبانه به این خانه دستبرد زده و طلا و پول به ارزش ده میلیون تومان را دزدیده اند. تحقیقات نشان می‌داد در ورودی این خانه ضد سرقت بوده اما دزدان پس از تخریب آن، وارد آپارتمان شده و به آنجا دستبرد زده‌اند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی در شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران و با دستور بازپرس نصرتی، تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان آغاز شد. چند روز بعد دزدان به شیوه‌ای مشابه به خانه‌ای دیگر دستبرد زدند. در ادامه جست‌وجو‌های پلیسی، ماموران اطلاع یافتند اهالی محل، پسر یکی از همسایه‌ها را در جریان این دو سرقت دیده‌اند. با کشف این سرنخ، پسر همسایه دستگیر و در اظهاراتش مدعی شد سارق نیست و دزدی‌های این دو خانه وخانه‌های دیگر را دوستان سابقه‌دارش انجام داده‌اند. / جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر