jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۵۳ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مردی که با سقوط از بالای پل عابر میدان رسالت قصد خودکشی داشت، با حضور امدادگران اورژانس از مرگ نجات یافت.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران در این باره گفت: عصر پنجشنبه شهروندانی با اورژانس تماس گرفته و گفتند مردی 28 ساله بالای پل عابرپیاده میدان رسالت رفته و قصد دارد خود را به پایین پرت کند. امدادگران اورژانس با اطلاع از این ماجرا برای نجات وی در محل حاضر شدند. امدادگران خودروی آمبولانس را زیر پل پارک کردند تا در صورت سقوط این مرد روی خودرو، او بتواند جان سالم به در ببرد.

وی اضافه کرد: امدادگران سعی می‌کردند با گفت‌وگو با این جوان او را منصرف کنند که وی حاضر نبود از تصمیمی که گرفته منصرف شود. سرانجام هم پسر جوان ازبالای پل به پایین پرید و روی خودروی آمبولانس افتادو جان سالم به در برد. این مرد که مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد. /جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر