jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۳۵۳ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مردی که با سقوط از بالای پل عابر میدان رسالت قصد خودکشی داشت، با حضور امدادگران اورژانس از مرگ نجات یافت.

حسن عباسی، مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران در این باره گفت: عصر پنجشنبه شهروندانی با اورژانس تماس گرفته و گفتند مردی 28 ساله بالای پل عابرپیاده میدان رسالت رفته و قصد دارد خود را به پایین پرت کند. امدادگران اورژانس با اطلاع از این ماجرا برای نجات وی در محل حاضر شدند. امدادگران خودروی آمبولانس را زیر پل پارک کردند تا در صورت سقوط این مرد روی خودرو، او بتواند جان سالم به در ببرد.

وی اضافه کرد: امدادگران سعی می‌کردند با گفت‌وگو با این جوان او را منصرف کنند که وی حاضر نبود از تصمیمی که گرفته منصرف شود. سرانجام هم پسر جوان ازبالای پل به پایین پرید و روی خودروی آمبولانس افتادو جان سالم به در برد. این مرد که مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد. /جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر