jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۲۵۵ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روزنامه واشنگتن پست به نقل از چند مسئول آمریکایی نوشت، نیروهای عملیات ویژه آمریکا از اواخر سال گذشته در دو پایگاه در لیبی مستقر شده و در تلاش هستند با جذب نیروهای بومی، عملیاتی را علیه گروه تروریستی داعش آغاز کنند.

این روزنامه به نقل از مسئولان آمریکایی که به شرط عدم ذکر نامشان گفت‌وگو کرده بودند،‌ نوشت: دو گروه سرباز که تعداد کل آنها از 25 تن کمتر است با استقرار در مناطق اطراف دو شهر مصراته و بنغازی در تلاش هستند با جذب نیروهای بومی، ائتلافی را برای مقابله با داعش ایجاد کرده و در مورد تهدیدات احتمالی داعش اطلاعات جمع‌آوری کنند./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر