jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۷۴ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در حالی که برزیلی‌ها پس از پایان جام‌جهانی تبلیغات گسترده‌ای را درخصوص جذب توریسم ورزشی برای المپیک 2016 ریو آغاز کرده‌اند، ریوالدو ستاره نامدار فوتبال این کشور از مردم دنیا خواست اگر جانشان را دوست دارند، به برزیل نیایند!

ریوالدو که همراه تیمش در جام‌جهانی 2002 به عنوان قهرمانی رسید از موضوع قتل یک دختر 17 ساله در فرودگاه ریو بشدت ناراحت است. او در این باره اظهار کرد: به همه شما می‌گویم اگر می‌خواهید به برزیل سفر کنید زندگی‌تان را در خطر قرار می‌دهید. در ریو سارقان دختران 17 ساله را می‌کشند. در برزیل همه چیز بد و بدتر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر