jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۶۲ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دو روز پس از قهرمانی با لسترسیتی در رقابت‌های لیگ برتر انگلستان، «کلودیو رانیه‌ری» به زادگاهش رم بازگشت تا جایزه «انزو بیرزوت» را به عنوان برترین مربی سال فوتبال ایتالیا بگیرد.

جایزه انزو بیرزوت به افتخار این مربی فقید که در سال 1982 تیم ایتالیا را قهرمان جام‌جهانی کرد، به بهترین مربی سال فوتبال ایتالیا اهدا می‌شود. رانیه‌ری همچنین جایزه «نخل طلایی» کمیته المپیک ایتالیا را به دلیل این موفقیت به خود اختصاص داد.

از سال 2011 تاکنون شش مربی جایزه بیرزوت را برده‌اند، اما رانیه‌ری و کارلو آنچلوتی تنها مربیانی هستند که به دلیل موفقیت در خارج از ایتالیا این جایزه را به خود اختصاص داده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر