jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۳۲۹۹ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۹

کلودیو رانیری که لسترسیتی را قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس کرد به عنوان برترین مربی انگلیسی انتخاب شد.

رانیری، برترین مربی ایتالیایی شد

به گزارش جام جم ورزشی ، در واقع قهرمانی لسترسیتی با این مربی ایتالیایی در لیگ برتر انگلیس چیزی فراتر از یک قهرمانی بود و اتفاقی تاریخی محسوب می شود.

فدراسیون فوتبال ایتالیا در مراسمی از رانیری تقدیر کرد و جایزه بهترین مربی سال فوتبال ایتالیا را به او داد. رانیری در حالی این جایزه را به دست آورد که ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یووه هم شانس زیادی برای گرفتن این جایزه داشت اما در نهایت این رانیری بود که به خاطر قهرمان کردن لسترسیتی به چنین جایزه ای دست پیدا کرد.

همچنین جایزه نقشه طلایی کمیته المپیک ایتالیا هم به رانیری رسید تا این مربی بزرگ نشان دهد که دست به چه کاری زده است.

رانیری بعد از گرفتن این جایزه گفت: ناامید نشوید و به راه خود ادامه دهید. این مهم ترین پیامی است که می توانم به شما بدهم.به ورزش به عنوان ابزاری برای رسیدن به پول نگاه کنید بلکه سعی کنید از آن لذت ببرید و به عنوان وسیله ای برای رسیدن به اهداف بزرگ خود استفاده کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر