jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۲۰۳ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد کینه‌جو مادر و پسری را در خواب هدف ضربات مرگبار چاقو قرار داد.

به گزارش جام‌جم، ساعت 8 صبح دیروز جنایتی هولناک در بلوار قرنی مشهد به علی‌اکبر احمدی‌نژاد، بازپرس جنایی این شهر اعلام شد. تیم جنایی پس از حضور در محل جنایت دریافت زن 40 ساله و پسر 19 ساله‌اش در خانه خواب بودند که مورد حمله فردی ناشناس قرار گرفته بودند.

پسر جوان در حالی که نیمه‌جان بود، در تماس با اورژانس درخواست کمک کرده بود. پس از انتقال مادر و پسر به بیمارستان، مادر بر اثر شدت جراحات جان باخت.

پس از تحقیقات مقدماتی جسد با دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد. ماموران برای افشای راز قتل به تحقیق از پسر مقتول پرداختند که او اظهار کرد: از مدتی پیش با همسرم که دختر عمه‌ام هست، اختلاف دارم. چند روز قبل همسرم قهر کرد و به خانه پدرش رفت. امروز صبح من و مادرم خواب بودیم که پسر عمه‌ام وارد خانه شد و با چاقو به ما حمله کرد. او قبل از این‌که بتوانیم از خودمان دفاع کنیم، ما را مجروح کرد و گریخت.

بازپرس جنایی مشهد در این باره گفت: هیچ آثاری از ورود به زور روی در مشاهده نشده و تحقیقات نشان می‌دهد قاتل به خاطر اختلافات خانوادگی مرتکب این قتل شده است.

وی افزود: تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی برای شناسایی مخفیگاه متهم و دستگیری او ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر