jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۰۳ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پلیس فیلیپین اعلام کرد هفت شهروند این کشور ساعاتی پیش از آغاز اخذ رای در استان «کاویته» که پیشتر مقامات در مورد افزایش تدابیر امنیتی در آن خبر داده بودند، هدف گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست دادند.

جاناتان دل روزاریو، رئیس پلیس مانیل پایتخت فیلیپین روز گذشته گفت: ساعاتی پیش از طلوع آفتاب مردان مسلح ناشناس در شهر «روزاریو» با گشودن آتش روی یک دستگاه جیپ و دو موتورسیکلت این حادثه را رقم زد.

وی انگیزه این حملات را تاکنون نامعلوم عنوان کرد و گفت با توجه به این‌که این منطقه از مناطق بحرانی معرفی شده بود، نیروهای نظارتی خشونت‌های انتخاباتی این استان را تحت نظر دارند.

این در حالی است که بیش از 50 میلیون رای‌دهنده روز گذشته برای تعیین رئیس‌جمهور آتی، معاون رئیس‌جمهور و بیش از 18 هزار مقام محلی و 300 قانونگذار به پای صندوق‌های رای رفتند. ‌/‌ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر