jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۹۰۲۸۹۲ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

هفته گذشته همزمان با روز معلم یک کلیپ در فضای مجازی دست به دست شد که تعجب، تاسف و در پاره‌ای از موارد حس شوخ‌طبعی دیگران را برانگیخت. در این کلیپ از تعدادی دانش‌آموز که سعی می‌کردند برای معلم خود جشن بگیرند فیلمبرداری شده بود.

دانش‌آموزان هرکدام یک برف شادی در دست داشتند و آن را به طرف معلم خود گرفته و با برف معلم را سفید‌پوش کردند. آنها به‌قدری این کار را ادامه دادند که سر تا پای آقای معلم و حتی خودشان سفید از برف شادی شده بودند. در آن میان ناگهان چیزی مانند فندک جرقه‌ای ایجاد کرد و این کار باعث آتش گرفتن معلم شد. بعد از این ماجرا صدای خنده‌های پسران به جیغ و فریاد تبدیل شد و هرکدام طرفی می‌دویدند. معلم که در میان شعله‌های آتش گرفتار شده بود، به بیرون از کلاس دوید و فیلم قطع شد.

در فضای مجازی با انتشار این کلیپ توضیحاتی درباره آتش‌زدن معلم در روز معلم نوشته شده بود که این حرف‌ها باعث واکنش‌های متفاوت میان مردم شد.

معلم اندیمشکی پس از بهبود حالش و بازگشت به مدرسه، حادثه را این‌گونه تعریف کرد: روز معلم بچه‌ها دوست داشتند برایم جشن بگیرند و با وجود آن‌که من از روز قبل به آنها هشدار داده بودم که نکات ایمنی را رعایت کنند و زیاد شلوغ نکنند، آنها هیجان زیادی داشتند و دلشان می‌خواست جشن مفصلی برایم بگیرند.

آقای معلم درصورتی که هیچ‌گونه آثاری از سوختگی در صورتش وجود نداشت و فقط قسمتی از دستانش صدمه دیده بود ادامه داد: بچه‌ها برف شادی برایم گرفته بودند و از ذوقشان این برف را به طرف من زدند. در آن میان یکی دیگر از بچه‌های کلاس می‌خواست شمع کیک روز جشن را روشن کند که ناگهان شعله شمع نزدیک یکی از اسپری‌ها بود و موجب آتش‌سوزی شد. من هم زمانی که متوجه شدم بدنم مشتعل شده‌؛ سعی کردم خود را از کلاس خارج کنم تا به بچه‌ها آسیبی نرسد، چراکه همه بدن بچه‌ها پر از برف شادی بود و ممکن بود خدایی ناکرده آنها هم آتش بگیرند.

معلم اندیمشکی در پایان گفت: این کودک خودش هم نمی‌دانست که ممکن است این اتفاق بیفتد و از خطرات اسپری برف شادی خبر نداشت. موضوع خیلی ساده‌تر از آن بود که بعضی دوستان در فضای مجازی اعلام کردند و آنقدر همه‌گیر شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر