jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۷۱۲۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۰:۱۵

رئیس‌جمهور امروز در نخستین سفر استانی دولت یازدهم در سال 95، میهمان مردم خونگرم استان سمنان است.

رییس جمهور به سمنان رفت

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیما، سخنرانی در جمع مردم این استان در ساعت 10 صبح فردا در ورزشگاه تختی سمنان نخستین برنامه رییس جمهور است.

حضور در جلسه توسعه و سرمایه‌گذاری استان، جلسه شورای اداری و دیدار با نخبگان، روحانیان و علما و نیز خانواده های معظم شهدا از دیگر برنامه های رئیس جمهور در این سفر خواهد بود.

در این سفر شماری از وزرا و معاونان رئیس‌جمهور، حسن روحانی را همراهی می‌کنند و همزمان با این سفر به عنوان نمایندگان ویژه رئیس‌جمهور به شهرستان های استان خواهند رفت.

براین اساس برای پیگیری برنامه‌های دولت و رفع مشکلات شهرهای مختلف استان، وزیر اطلاعات به شهرستان دامغان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شهرستان گرمسار، وزیر بهداشت به شهرستان شاهرود، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم به شهرستان میامی، معاون پارلمانی رئیس‌جمهور به شهرستان سرخه و دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور اقوام به شهرستان آرادان می‌روند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر