jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۶۷۹۱ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۰۷

فانتزی ماجراجویانه «کتاب جنگل» در سه روز اول نمایش خود، با فروشی 103 میلیون دلاری صدرنشین جدول هفتگی نمایش سینماهای آمریکای شمالی شد.

روخوانی 100 میلیون دلاری «کتاب جنگل»

به گزارش جام جم آنلاین ، محصول تازه کمپانی والت دیزنی نسخه دوباره سازی شده یکی از محصولات کلاسیک این کمپانی خانوادگی و قدیمی است.

این فیلم یک هفته زودتر از آمریکای شمالی، در 49 کشور دیگر جهان به روی پرده سینماها رفت. فروش کلی 10 روزه «کتاب جنگل» در این کشورها، به 240 میلیون دلار رسیده است.

تحلیل گران اقتصادی سینما، پیش بینی موفقیت بالایی را برای آن می کردند و می گفتند فروش افتتاحیه آن در آمریکای شمالی بالای 100 میلیون دلار خواهد شد.

نسخه زنده این فانتزی اکشن ماجراجویانه را جان فاورو کارگردانی کرده است. بخش های مهمی از فیلم در لوکیشن های هند و چند کشور آسیایی فیلم برداری شده است.

داستان فیلم در باره پسر بچه ای است که والدین خود را از دست داده و توسط حیوانات جنگل بزرگ می شود. آشنایی او با آدم ها، زندگی این پسر جنگلی را کاملا تغییر می دهد.

نسخه اصلی فیلم که یک کار انیمیشنی بود، در سال 1967 ساخته شد و حالا لقب یک کار کلاسیک برجسته را گرفته است. هر دو نسخه کلاسیک و جدید براساس داستان کتاب پرخواننده رودیارد کیپلینگ به همین نام ساخته شده اند.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، فروش کلی «کتاب جنگل» در آمریکای شمالی به مرز 300 میلیون دلار خواهد رسید. از هم اکنون پیش بینی موفقیت این فیلم در مراسم اسکار سال جاری میلادی می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر