jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۶۰۴ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که مجموعه اقدامات صورت گرفته در مسکن مهر پردیس به گونه‌ای نیست که پرونده آن تا پایان امسال بسته شود، بنابراین پاسخ متقاضیان ثبت‌نام‌کننده این مسکن‌ها فعلا یک جمله است: منتظر تماس باشید.

خبرنگار جام‌جم آنلاین، بتازگی سری به پردیس زد تا گزارشی از اوضاع مسکن مهر در این منطقه تهیه کند. در شرکت عمران پردیس کارمندان به سوالات تلنبار شده مراجعان پاسخ می‌دهند. سوال‌ها بسیار است و قطعی سیستم‌ها به علت کندی اینترنت بر مشکلات افزوده است، برخی ازدیر شدن انتخاب واحد مسکونی خود گلایه دارند، برخی از نرسیدن پیش‌قراردادها و برخی از افزایش آورده‌ها گلایه‌مندند، اما یک سوال مشترک ازسوی همه مطرح می‌شود و آن هم زمان دقیق تحویل واحدهای مسکونی است.

اما در شرکت عمران پردیس به همه مراجعانی که منتظر آمدن قراردادها یا انتخاب واحدهایشان هستند، گفته می‌شود که باید منتظر تماس باشند، اما گویا برخی از متقاضیان در فازهای 5، 8، 9 و 11 پردیس ماه‌هاست در انتظارند که با آنها برای انتخاب واحد یا قراردادشان تماس گرفته شود، اما طولانی شدن انتظار باعث شده که برای گرفتن پاسخی روشن، حضوری به شرکت عمران پردیس مراجعه کنند.

علیرضا خسروی، عضو کمیسیون عمران مجلس درباره تاخیر تحویل واحد‌ها به جام‌جم آنلاین می‌گوید: پیشرفت قابل توجهی در طرح مسکن مهر پردیس نمی‌بینم. تحویل واحدهای مسکن مهر براساس وعده‌های وزیر راه‌و‌شهرسازی از سالی به سال دیگر موکول شده است.

وی می‌افزاید: ما جلسات زیادی با فرمانداری، استانداری، شرکت‌های زیرساخت، وزارتخانه و... داشتیم و همگی قول دادند که سال 94 حدود 12 هزار و 500 واحد تحویل دهند، یعنی 8000 واحد در پرند و 4000 تا در پردیس، اما هنوز خبری نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر