jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۶۰۴   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پیگیری‌ها نشان می‌دهد که مجموعه اقدامات صورت گرفته در مسکن مهر پردیس به گونه‌ای نیست که پرونده آن تا پایان امسال بسته شود، بنابراین پاسخ متقاضیان ثبت‌نام‌کننده این مسکن‌ها فعلا یک جمله است: منتظر تماس باشید.

خبرنگار جام‌جم آنلاین، بتازگی سری به پردیس زد تا گزارشی از اوضاع مسکن مهر در این منطقه تهیه کند. در شرکت عمران پردیس کارمندان به سوالات تلنبار شده مراجعان پاسخ می‌دهند. سوال‌ها بسیار است و قطعی سیستم‌ها به علت کندی اینترنت بر مشکلات افزوده است، برخی ازدیر شدن انتخاب واحد مسکونی خود گلایه دارند، برخی از نرسیدن پیش‌قراردادها و برخی از افزایش آورده‌ها گلایه‌مندند، اما یک سوال مشترک ازسوی همه مطرح می‌شود و آن هم زمان دقیق تحویل واحدهای مسکونی است.

اما در شرکت عمران پردیس به همه مراجعانی که منتظر آمدن قراردادها یا انتخاب واحدهایشان هستند، گفته می‌شود که باید منتظر تماس باشند، اما گویا برخی از متقاضیان در فازهای 5، 8، 9 و 11 پردیس ماه‌هاست در انتظارند که با آنها برای انتخاب واحد یا قراردادشان تماس گرفته شود، اما طولانی شدن انتظار باعث شده که برای گرفتن پاسخی روشن، حضوری به شرکت عمران پردیس مراجعه کنند.

علیرضا خسروی، عضو کمیسیون عمران مجلس درباره تاخیر تحویل واحد‌ها به جام‌جم آنلاین می‌گوید: پیشرفت قابل توجهی در طرح مسکن مهر پردیس نمی‌بینم. تحویل واحدهای مسکن مهر براساس وعده‌های وزیر راه‌و‌شهرسازی از سالی به سال دیگر موکول شده است.

وی می‌افزاید: ما جلسات زیادی با فرمانداری، استانداری، شرکت‌های زیرساخت، وزارتخانه و... داشتیم و همگی قول دادند که سال 94 حدود 12 هزار و 500 واحد تحویل دهند، یعنی 8000 واحد در پرند و 4000 تا در پردیس، اما هنوز خبری نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

خلف وعده، نشانه نفاق است

خلف وعده، نشانه نفاق است

طبق متون دینی، وفای به عهد از علائم ایمان و خلف وعد از نشانه‌های نفاق است. در اسلام نسبت به راستگویی، ادای امانت و وفای به عهد تاکید فراوان شده است.

انتخابی هوشمندانه

انتخابی هوشمندانه

در شرایطی که چشم ناظران سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری 1400 است ما با دو گروه از مخالفان مشارکت عمومی و گسترده مردم مواجهیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر