jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۵۷۶۱ ۲۷ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۵

هواداران تراکتورسازی به اینستاگرام علی دایی حمله کردند.

حمله اینستاگرامی به علی دایی +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، هواداران تراکتورسازی در روزی که تیمشان یک بر یک با صبا مساوی کرد تا توانستند علیه علی دایی و دیگر بازیکنان صبا شعار دادند. البته در این میان برخی از بازیکنان تراکتورسازی هم در تحریک هواداران تیمشان نقش داشتند. پس از این مسابقه هواداران منتسب به این تیم به اینستاگرام علی دایی هم حمله کردند و به وی توهین کردند.
این اتفاقات به این دلیل اتفاق افتاد که با گل دقیقه ٨٨ تیم صبا، تیم تراکتور عملا از لیست مدعیان قهرمانی لیگ برتر خارج شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر