jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۱۹۸ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

پرویز مظلومی: خیلی‌ها فکر می‌کنند چون سپاهان وضعیت خوبی ندارد، بازی راحتی داریم، اما من برعکس فکر می‌کنم. آنها تیم بسیار خوبی هستند و اگر غفلت کنیم دچار مشکل می‌شویم. این بازی را فدای دربی نمی‌کنیم و سه امتیاز این بازی خیلی برای ما حیاتی است و از همه موجودیمان هم استفاده می‌کنیم.

ایگور استیماچ: این مسابقه بسیار بزرگ است و نیازی نیست که در مورد اهمیت‌ آن زیاد صحبت کنیم. این فرصتی خوب برای سپاهان است که بازی جذابی را به نمایش بگذارد. چیزی که ما نمی‌توانیم ادعا داشته باشیم، این است که استقلال در شرایط بسیار خوبی است. امیدوارم از کیفیتی که داریم، بتوانیم استفاده کنیم.

یحیی گل‌محمدی: مهم‌ترین مساله‌ای که می‌تواند در دیدار با تراکتورسازی تعیین‌کننده باشد، تمرکز بر خط دفاع و حمله است و اگر بتوانیم مثل بازی با بنیادکار تمرکز را در 90 دقیقه حفظ کنیم، می‌توانیم از فرصت‌هایمان استفاده کرده و برنده شویم. نباید در این بازی خبری از اشتباهات فردی‌ باشد؛ زیرا حریف فرصت‌ها را از دست نمی‌دهد.

امیر قلعه‌نویی: بازی با ذوب‌آهن یک فینال شش امتیازی است و ما باید حواسمان جمع باشد که با دست پر به تبریز برگردیم. ذوب‌آهن تیم خوبی است که در وهله اول باید ارتباط بین خط هافبک و مهاجمان این تیم را قطع کنیم. امیدوارم روند رو به رشد خود را در این بازی هم حفظ کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر