jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۳۸۷۲ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۴:۳۳

شارلیز ترون بازیگر اسکار گرفته سینما، برای بازی در نقش منفی هشتمین قسمت مجموعه فیلم «سریع و آتشی» انتخاب شد. این فیلم با نام «تند و تیز» هم شناخته می شود.

شارلیز ترون رودرروی وین دیزل

به گزارش جام جم آنلاین ، ترون در قسمت تازه این مجموعه فیلم اکشن و دلهره آور در نقش زنی قدرتمند ظاهر می شود که نفوذ بسیار زیادی در دنیای جنایت کارانه زیرزمینی دارد.

در عین حال، وی یکی از اعضای خانواده لوک ایوانز هم هست. ایوانز کاراکتر منفی قسمت هفتم فیلم بود، که توسط کاراکتر وین دیزل به قتل رسید.

جیسن استاتام در قسمت هشتم در نقش برادر ایوانز، دست به یک سری ماجراجویی علیه وین دیزل و دوستانش می زند. اما دشمن اصلی دیزل در داستان فیلم، کاراکتر ترون خواهد بود.

از حالا شنیده می شود شارلیز ترون در قسمت های بعدی مجموعه فیلم «سریع و آتشی» هم بازی خواهد داشت اما این خبر هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، اف گری گری کارگردان قسمت هشتم «سریع و آتشی» است و گفته می شود فیلم نامه آن هنوز کامل نشده است. صحنه های فیلم در کوبا، ایسلند، نیویورک و آتلانتا فیلم برداری می شود.

شارلیز ترون سال گذشته اکشن فانتزی و آینده نگرانه «مکس دیوانه» را روی پرده سینماها داشت. بازی او با تحسین منتقدان سینمایی روبرو شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر