jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۲۴۴۷ ۱۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۲۷

مت دیمون در حال مذاکره با تهیه کنندگان «دیوار» است، تا در نقش اصلی آن ظاهر شود. داگ لایمن دوست فیلم ساز این بازیگر، کارگردان فیلم است.

توقف مت دیمون پشت «دیوار» سینما

به گزارش جام جم آنلاین ، این فیلم با حال و هوای دلهره آور خود به تعریف درامی روانکاوانه می پردازد و داستان خود را با زبانی پررمزوراز بیان می کند.

شرکت مستقل فیلم سازی آمازون امر تولید «دیوار» را به عهده دارد و آن را با هزینه ای 30 میلیون دلاری جلوی دوربین می برد. دواین وورل نویسنده فیلم نامه فیلم است.

مت دیمون در «دیوار» در نقش یک تک تیرانداز بازی خواهد کرد، که همراه گروه خود مورد هدف تعدادی از نیروهای دشمن قرار می گیرد. این نیرو شامل گروهی از بهترین تیراندازان می شود، که کار را برای دیمون و همراهانش سخت می کند.

لایمن امیدوار است کلید فیلم برداری «دیوار» را در روزهای ابتدایی فصل تابستان بزند. فیلم برای نمایش عمومی در فصل فیلم های اسکاری در ماه های پایانی سال آینده میلادی آماده خواهد شد.

این فیلم ساز در حال حاضر درام جنایت کارانه «مینا» را آماده نمایش عمومی دارد، که برای ششم ژانویه 2017 به روی پرده سینماها می رود. تام کروز نقش اصلی این فیلم را بازی کرده است.

دیمون و لایمن قبل از این در اکشن افشاگرانه «بورن» با یکدیگر همکاری داشته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر