jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۹۶۹۸   ۱۸ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سیاه‌دانه، شکننده سنگ‌های کلیه است و برای رفع سنگ کلیه مفید است.

به گزارش برنا، ماء‌الشعیر، انواع عرقیجات گیاهی و آبمیوه‌ها، جایگزین‌های مناسبی به جای آب برای کلیه هستند، خارشتر یا خارخسک، سیاه‌دانه، عرق کاسنی، شاه‌تره، عرق بید یا عرق کاسنی زرد یا قاصدک بهترین‌ها برای کلیه هستند. غلامرضا کردافشاری، متخصص طب سنتی اظهار کرد: سیاه‌دانه، شکننده سنگ‌های کلیه بوده و برای رفع سنگ کلیه مفید است. به گفته وی، هدف در سنگ کلیه این است، ابتدا سنگ نزج و آماده شود سپس بشکند. داروها باید هم پزنده و آماده‌کننده سنگ و هم شکننده باشد و منزج (سنگ‌شکن) و مفتح (بازکننده مجاری) و مدر هم باشد.اگر این چند خاصیت در داروهای سنگ کلیه به کار برده شود، سنگ‌ها معمولا شکسته و دفع می‌شود و در مسیر مجاری گیر نمی‌کند، البته بستگی دارد سنگ در کجا باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر