jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۹۲۶۹   ۱۷ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مردی که با پوشیدن مقنعه خود را زن جا می‌زد و شبانه از مغازه‌های شهر کرمان سرقت می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش جام جم، سرهنگ عبدالعلی روانبخش، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در این باره گفت: رسیدگی به این پرونده چندی پیش با شکایت مردی مغازه‌دار درکلانتری 22 شهر کرمان در دستور کار پلیس قرار گرفت. ماموران با تحقیق از شاکی متوجه شدند زمانی که او به مغازه‌اش رفته، متوجه تخریب قفل و سرقت اموال مغازه‌اش شده است.

وی اضافه کرد: همزمان افراد دیگری نیز با حضور در همان کلانتری شکایت‌هایی را مطرح کردند. بررسی این پرونده‌ها نشان می‌داد که شیوه سرقت‌ها به یک شکل بوده و به نظر می‌رسد سارق یک نفر باشد. تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این که ماموران در بازبینی دوربین آخرین مغازه‌ای که سرقت شده بود، متوجه شدند فردی که مقنعه به سر داشته، این سرقت‌ها را انجام داده است. با بررسی فیلم توسط کارشناسان مشخص شد، سارق مرد بوده که با سر کردن مقنعه قصد دارد مسیر تحقیقات را تغییر دهد و چهره خود را مخفی نگه دارد. سارق پس از سرقت، با خودروی وانتی از محل‌های سرقت فرار می‌کرد.

روانبخش تصریح کرد: مشخصات این خودرو در اختیار گشت‌های انتظامی قرار گرفت تا این که دو روز پیش ماموران خودروی مورد نظر را شناسایی و با متوقف کردن آن، متهم را در حالی که مقنعه به سر داشت دستگیر کردند. متهم با انتقال به کلانتری بازجویی شد و اعتراف کرد به پنج مغازه دستبرد زده و اموالشان را دزدیده است. او گفت که در سرقت‌ها مقنعه می‌پوشیده تا مردم با دیدن وی گمان کنند او یک زن است و شک نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر