jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۷۲۸۲۰ ۲۵ دی ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۵

اپلیکیشن جامع واقعیت افزوده، امکان خلق تجربه و برنامه نویسی واقعیت مجازی را برای کاربران فراهم کرده است.

امکان برنامه نویسی واقعیت افزوده با اپلیکیشن

به گزارش جام جم کلیک ، تا پیش از این، این امکان برای کاربران تلفن همراه وجود داشت که واقعیت افزوده را برای هر خدمتی به صورت مجزا و با داشتن اپلیکیشن مختص به آن سرویس، دریافت کنند اما هم اکنون امکانی فراهم شده که کاربر تنها با دانلود یک اپلیکیشن، به واقعیت افزوده های متعدد دسترسی داشته باشند و دیگر لازم نیست برای هر محتوا یک اپلیکیشن‌ مجزا دانلود کنند.

از طریق این فناوری، تنها کافیست کاربر، دوربین اپلیکیشن را بر روی تصاویر دارای نماد گرفته و دکمه اسکن را فشار دهد تا بتواند وارد دنیای واقعیت افزوده شود.

از سوی دیگر با امکان جدیدی که برای اپلیکیشن واقعیت افزوده ایجاد شده است کاربر می تواند با برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن برای خود، واقعیت افزوده را بر روی هر سامانه ای که بخواهد امتحان کند. از ویژگی‌های مهم این اپلیکیشن این است که افراد حقیقی یا کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، سرویس واقعیت افزوده را خلق و از آن استفاده کنند.

اپلیکیشن پندار پلاس (pendar.plus) مبتنی بر سیستم مدیریت محتوا است که به کاربر این امکان را می دهد که در این سیستم ثبت‌نام کرده و پس از آن با تولید سرویس واقعیت افزوده، این فناوری را برای محتواهای مختلف، به کار گیرد.

این فناوری این امکان را به کاربر می دهد که برای مثال تابلوهای شهری را در نقطه و جهت خود، روی محیط واقعی ببینید و به این ترتیب نیازی به تطبیق نقشه با محیط واقعی وجود نخواهد داشت و کاربر درک بسیار بهتری از محیط پیرامون خود خواهد داشت.

با استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده (AR) تقریبا هر جسمی در دنیای واقعی می‌تواند محتوای واقعیت افزوده به خود بگیرد. به این ترتیب هر کسب و کار کوچک یا بزرگی می‌تواند به محصولات خود از کارت ویزیت، کاتالوگ و بروشور، بیلبورد، بسته بندی محصولات و غیره، محتوای واقعیت افزوده اضافه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر