jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۸۴۵۶   ۰۱ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۱

زلاتان ابراهیموویچ با اظهارات پی در پی درباره آینده اش همه را گمراه کرده است.

قلب زلاتان در لندن است!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، او یک روز می گوید می خواهد به تیم سابق خود مالموی سوئد برود و به فوتبال خود در آنجا خاتمه بدهد، یک روز در برابر پیشنهاد میلان سکوت می کند تا همه بگویند می خواهد به تیم سابق خود برگردد، یک روز صحبت از پیوستن او به یکی از باشگاه های بوندسلیگایی است و دفعه بعد نوبت به حضور او در لیگ حرفه ای آمریکا می شود اما اینبار اوضاع فرق می کند. اینبار آرسنال به او پیشنهاد داده است، آرسنالی که در لیگ برتر انگلیس حضور دارد و زلاتان قبلا گفته بود برای بازی کردن در این لیگ زیادی پیر است!

اما این مهاجم سوئدی می‌خواهد پیش از بازنشستگی، فوتبال انگلستان را هم تجربه کند و گفته می‌شود ترجیح می‌دهد به استادیوم امارات برود.

این مهاجم تیم ملی فوتبال سوئد می‌خواهد تحت رهبری آرسن ونگر رییس توپچی‌ها بازی کند و گفته می‌شود ونگر هم نظر مثبتی نسبت به کار کردن با این فوروارد افسانه‌ای دارد. ابراهیموویچ وقتی نوجوان بود فرصت بازی کردن امتحانی برای آرسنال را رد کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها