jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۶۶۱۵   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گویی حرف های جالبی را به زبان آورد.

سردار آزمون: من را «سریک» صدا بزنید

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، سردار آزمون در گفت و گوی اخیر خود حرف های جالبی درباره زندگی شخصی اش به زبان آورده است. او در این گفت و گو از علاقه اش به اسب سواری می گوید و اینکه 10 اسب دارد. از دوستی عمیق با علیرضا حقیقی، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی هم می گوید. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به تسلطش به زبان روسی هم اشاره می کند اما یکی از بخش های جالب گفت و گوی اخیر او درباره نام کوچکش است. وی در اینباره گفته است: «زمانی که بچه بودم، برای هر اسم مخفف می‌گذاشتند و برای سردار، سریک انتخاب شده بود. همه من را سریک صدا می‌زنند، در گنبد و حتی در روسیه همبازیانم من را سریک صدا می‌زنند، کلاً هرکس با من نزدیک باشد من را سریک صدا می زند.»

سریک می گوید: «من به خاطر هوادارانم به اینستاگرام می‌آیم، انرژی در آنجا زیاد است و این انرژی به من انگیزه بسیاری می‌دهد. من به رکورد کسی در اینستاگرام فکر نمی‌کنم و مهم همان انرژی مثبت است. طبیعی است که انرژی منفی نز در آن باشد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر