jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۶۶۱۵   ۲۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در گفت و گویی حرف های جالبی را به زبان آورد.

سردار آزمون: من را «سریک» صدا بزنید

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، سردار آزمون در گفت و گوی اخیر خود حرف های جالبی درباره زندگی شخصی اش به زبان آورده است. او در این گفت و گو از علاقه اش به اسب سواری می گوید و اینکه 10 اسب دارد. از دوستی عمیق با علیرضا حقیقی، علیرضا جهانبخش و مهدی طارمی هم می گوید. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به تسلطش به زبان روسی هم اشاره می کند اما یکی از بخش های جالب گفت و گوی اخیر او درباره نام کوچکش است. وی در اینباره گفته است: «زمانی که بچه بودم، برای هر اسم مخفف می‌گذاشتند و برای سردار، سریک انتخاب شده بود. همه من را سریک صدا می‌زنند، در گنبد و حتی در روسیه همبازیانم من را سریک صدا می‌زنند، کلاً هرکس با من نزدیک باشد من را سریک صدا می زند.»

سریک می گوید: «من به خاطر هوادارانم به اینستاگرام می‌آیم، انرژی در آنجا زیاد است و این انرژی به من انگیزه بسیاری می‌دهد. من به رکورد کسی در اینستاگرام فکر نمی‌کنم و مهم همان انرژی مثبت است. طبیعی است که انرژی منفی نز در آن باشد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر