jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۶۲۴۴   ۲۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

سرمربی تیم رم که در زمان انفجارهای جمعه شب پاریس در ورزشگاه محل برگزاری دیدار فرانسه و آلمان حضور داشت بسیار وحشت زده شده بود.

وحشت سرمربی رم در قلب پاریس

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین، رودی گارسیا سرمربی رم ایتالیا یکی از چهره‌های سرشناسی بود که شب گذشته در ورزشگاه استادو پاریس حاضر بود که به دلیل حملات تروریستی مجبور به ترک ورزشگاه پاریس شد.

مطبوعات ایتالیایی اعلام کردند که سرمربی رم برای تماشای دیدار فرانسه با آلمان به پاریس رفته بود، اما آن مسابقه دوستانه تحت تاثیر حملات تروریستی قرار گرفت. این حملات باعث شد تا نیروهای امنیتی ورزشگاه را ببندند. تماشاگران نیز به درون زمین رفتند تا آن لحظات پرتنش را پشت سر بگذارند.

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه هم در ورزشگاه حضور داشت و نیروهای امنیتی سریعا او را از آنجا خارج کردند.

هنوز مشخص نیست که گارسیا چطور ورزشگاه را ترک کرده، سرمربی رم هم خیلی زود ورزشگاه را ترک کرده و همچون تماشاگران آنجا گیر نیفتاده است.

انتظار می‌رفت که گارسیا یکشنبه به رم بازگردد، اما شاید حالا برنامه‌اش عوض شود.دولت فرانسه مرزهایش را بسته است.

این حادثه ناگوار تا کنون 153 قربانی و بیش از 200 نفر زخمی داشته است. گروه تروریستی داعش این حمله تروریستی را بر عهده گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها