jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۰۲۶۰   ۰۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۶

سلیمی گفت: عصر امروز برای معاینات نهایی پیش پزشکان خواهم رفت تا میزان مصدومیتم مشخص شود اما آن چیزی که تاکنون مشخص شده پارگی رباط صلیبی بوده و به این ترتیب قطعا مسابقات جهانی را از دست داده‌ام.

مصدومیت وحشتناک بهداد سلیمی+ فیلم

به گزارش جام جم آنلاین، بهداد سلیمی، در خصوص آسیب‌دیدگی‌ اخیرش که منجر به مصدومیت شدید زانو و از دست رفتن فرصت حضور در مسابقات جهانی شد، اظهار داشت: عصر روز گذشته بر اساس برنامه یک تمرین سنگین را پیش رو داشتیم و من نیز زمانی که قصد داشتم وزنه 262 کیلویی را بالای سر ببرم، بعد از فیکس شدن پاهایم یک لحظه پای چپم به تخته گیر کرد و متاسفانه زانویم چرخید تا همه چیز خراب شود.

وی افزود: امیدوارم تیم ایران در مسابقات جهانی موفق باشد و سایر نفرات بتوانند سهمیه کامل را کسب کنند. این مصدومیت کار مرا برای آینده و حتی المپیک سخت کرده اما امیدوارم هرچه زودتر بتوانم مراحل درمانی را پشت سر بگذارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها