jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۴۴۸۴۴   ۱۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۲

بارش پراکنده باران در سواحل شمالی می بارد

جو آرام در بیشتر نقاط کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از برقراری جو آرام در بیشتر نقاط کشور طی ۲۴ ساعت آینده و بارش پراکنده باران در سواحل شمالی از روز سه شنبه خبر داد.

جو آرام در بیشتر نقاط کشور

به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه در گفتگو با مهر، افزود: بر اساس تحلیل آخرین داده‌های هواشناسی، روز یکشنبه بارش باران در استان‌های ساحلی خزر و به صورت پراکنده در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود که بتدریج بارش در این نواحی نیز قطع می‌شود.

به گفته وی، فردا جوی نسبتا آرام برای غالب مناطق کشور پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: از اواخر روز سه‌شنبه با ورود ناوه کم ارتفاع تراز میانی جو از سمت غرب و شمال غرب کشور و همراهی آن با نفوذ هوای خنک به سواحل شمالی کشور، دراین مناطق ابرناکی، بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وظیفه تصریح کرد: فردا آسمان تهران صاف، در پاره‌ای نقاط همراه با غبار صبحگاهی، گاهی وزش باد است. بیشینه و کمینه دمای پایتخت در این روز ۲۶ و ۱۳ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها