jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۳۰۶۴   ۱۴ مهر ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۷

جام جم ورزشی: علی دایی که به دلیل یک مشکل شخصی به شمال کشور سفر کرده بود به دعوت برخی از هنرمندان سرشناس به جشنواره فیلم یاس رفت.

سلفی علی دایی و هنرمندان + عکس

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از فرهنگ نیوز، ۱۱ فیلم پویانمایی در کنار فیلم های ایرانی و فیلم هایی از کشورهای ‍ژاپن، هند، آلمان، فرانسه ، گرجستان ، روسیه و دیگر کشورهای جهان اکران میشود. همچنین این فیلم ها در سینماهای ۳ شهر رامسر، تنکابن و چالوس به نمایش در می آیند. سومین جشنواره بین المللی فیلم یاس تا ۱۶ مهر به دبیری حسین مسافر آستانه در استان مازندران برگزار می شود.

علی دایی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران نیز به دعوت برخی از هنرمندان و متولیان حاضر در این مراسم به محل برگزاری جشنواره رفت و برخی از هنرمندان با او عکس سلفی گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر