jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۴۱۳۶۶   ۱۲ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

این اولین‌بار نیست که گوگل برای راحت‌تر کار کردن کاربرانش، ویژگی‌هایی کاربردی را به سرویس ایمیل خود می‌افزاید. این بار کاربران برنامه جیمیل اندروید می‌توانند به‌راحتی از ویژگی Block (مسدود کردن آدرس ایمیل) یا Unsubscribe (لغو اشتراک) استفاده کنند.

در‌واقع با این به‌روزرسانی کاربران جیمیل می‌توانند از دست کاربران مزاحم تا زمانی که از همان آدرس ایمیل استفاده می‌کنند، خلاص شوند.

برای انجام این کار کافی است روی سه نقطه کناری ایمیل مورد نظر ضربه بزنید. از منوی باز شده می‌توانید اشتراک را مسدود یا لغو کنید. با انجام این کار جیمیل، ایــمیل‌های رسـیده از آدرس مورد نظــر را از ایـن پس به پوشـه اسپـــــم می‌فرسـتد. اگر نظرتان عوض شد نگران نباشید، زیرا می‌توانید به حالت قبل بازگردید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر