jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۳۹۱۷۳   ۰۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

مدیرعامل همراه اول، با بیان این‌که حدود 90 درصد از مشترکان همراه اول از گوشی‌هایی استفاده می‌کنند که از نسل 3 پشتیبانی می‌کند، اولویت این اپراتور را توسعه کامل نسل 3 دانست و گفت توسعه نسل 4 در اولویت بعدی خواهد بود.

وحید صدوقی پیشرفت و توسعه نسل 4 را منوط به دریافت فرکانس مناسب اعلام کرد و افزود: در حال حاضر اینترنت نسل 4 فقط برای نقاط پرترافیک و hotspot استفاده می‌شود. او همچنین اجرای طرح‌هایی همچون باندلینگ سیمکارت با گوشی، مودم یا روتر را راهکاری برای افزایش مشترکان نسل 4 بیان کرد.

صدوقی با تاکید بر این نکته که اکنون بزرگ‌ترین شبکه نسل 3 کشور، هم از نظر تعداد سایت‌های نصب شده و هم از نظر تعداد مشترکان در اختیار همراه اول است اظهار کرد: با توسعه نسل 3 و افزایش سرعت اینترنت موبایل، مصرف دیتا هم افزایش داشته است. دیگر مثل گذشته و در شبکه 2G، حجم بسته‌های اینترنتی هدر نمی‌رود و با رشد شبکه شاهد افزایش بسته‌های تمدیدی هم بوده‌ایم.

به گفته او مصرف دیتا در شبکه 3G همراه اول در یک سال گذشته رشد 66 درصدی داشته و به همین منظور راهکارهایی از جمله رزرو، هشدار پایان زمان و حجم و تمدید بسته برای جلوگیری از ضرر و زیان مشترکان و متناسب با شیوه جدید مصرف در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر