jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۷۲۲   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۸

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو به عنوان کادوی عروسی یک جزیره خصوصی در یونان کادو می دهد.

کریس رونالدو به چه کسی یک جزیره هدیه داد؟!

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل ایندپندنت، مراسم ازدواج خورخه مندس مشهورترین مدیر برنامه‌های فوتبالی روز گذشته در پرتغال برگزار شد. مندس مدیر برنامه های بسیاری از چهره های شاخص دنیای فوتبال از جمله کارلوس کی روش ، کریستیانو رونالدو، دیه گو کاستا ، دیوید دخیا و .. است.

مندس که به دلیل فعالیت در فوتبال صاحب میلیون ها دلار ثروت است. در مراسم ازدواج این چهره شاخص فوتبالی مشاهیر فوتبالی زیادی حضور داشتند از جمله کریستیانو رونالدو که برای حضور در مراسم به همراه پسر چهار ساله اش با جت اختصاصی به پرتغال رفت. او به مندس یک جزیره خصوصی در یونان هدیه داد که ارزش آن بیش از سه میلیون یورو تخمین زده می شود. به این ترتیب او گران ترین کادوی عروسی را داده است. در این مراسم که در کلیسای سن ژائو باپتیستا برگزار شد، ۴۰۰ مهمان ویژه حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر