jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۲۱۵ ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۲

جام جم ورزشی: وقتی به اصطلاح اسم آدم بد در برود دیگر به سختی می تواند نگاه ها را نسبت به خودش تغییر بدهد.

فوتبالیستی که می تواند آدم بکشد؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، پپه مدافع پرتغالی رئال مادرید یکی از همان کسانی است که به خشن بودن شهرت دارد و بسیاری او را بابت این موضوع تمسخر می کنند و مورد انتقاد قرار می دهند. پپه سبک بازی بسیار خشنی دارد و بسیار اتفاق افتاده است که بازیکنان تیم حریف را مصدوم کرده است. هم تیمی های پپه نیز از بازی خشن او در امان نبوده اند و آخرین مرتبه این سرخیو راموس دیگر مدافع رئال مادرید بود که قربانی بازی خشن پپه شد تا مصدوم شود. پپه نه تنها سبک بازی خشنی دارد بلکه ظاهر خشنی هم دارد تا این دو ویژگی در کنار هم باعث شوند این بازیکن پرتغالی به عنوان خشن ترین بازیکن دنیای فوتبال شناخته شود. تمسخرها نسبت به پپه گاهی اوقات به جایی می رسد که وی در حد فردی معرفی می شود که می تواند در جریان یک مسابقه یک نفر را به قتل برساند! با تمام این اوصاف این یک روی پپه است. پپه بر خلاف ظاهر خشنش قلب بسیار رئوفی دارد. او همیشه جز آن دست از فوتبالیست هایی است که همواره به نیازمندان کمک های مالی قابل توجه می کند. پپه که صاحب دو فرزند دو دختر است می تواند خیلی رئوف تر از این حرف ها باشد اما حتی اگر تا سال ها به کارهای خیریه مشغول باشد باز هم نمی تواند از زیر عنوان خشن ترین فوتبالیست دنیا فرار کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر