jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۲۱۵   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۲

جام جم ورزشی: وقتی به اصطلاح اسم آدم بد در برود دیگر به سختی می تواند نگاه ها را نسبت به خودش تغییر بدهد.

فوتبالیستی که می تواند آدم بکشد؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، پپه مدافع پرتغالی رئال مادرید یکی از همان کسانی است که به خشن بودن شهرت دارد و بسیاری او را بابت این موضوع تمسخر می کنند و مورد انتقاد قرار می دهند. پپه سبک بازی بسیار خشنی دارد و بسیار اتفاق افتاده است که بازیکنان تیم حریف را مصدوم کرده است. هم تیمی های پپه نیز از بازی خشن او در امان نبوده اند و آخرین مرتبه این سرخیو راموس دیگر مدافع رئال مادرید بود که قربانی بازی خشن پپه شد تا مصدوم شود. پپه نه تنها سبک بازی خشنی دارد بلکه ظاهر خشنی هم دارد تا این دو ویژگی در کنار هم باعث شوند این بازیکن پرتغالی به عنوان خشن ترین بازیکن دنیای فوتبال شناخته شود. تمسخرها نسبت به پپه گاهی اوقات به جایی می رسد که وی در حد فردی معرفی می شود که می تواند در جریان یک مسابقه یک نفر را به قتل برساند! با تمام این اوصاف این یک روی پپه است. پپه بر خلاف ظاهر خشنش قلب بسیار رئوفی دارد. او همیشه جز آن دست از فوتبالیست هایی است که همواره به نیازمندان کمک های مالی قابل توجه می کند. پپه که صاحب دو فرزند دو دختر است می تواند خیلی رئوف تر از این حرف ها باشد اما حتی اگر تا سال ها به کارهای خیریه مشغول باشد باز هم نمی تواند از زیر عنوان خشن ترین فوتبالیست دنیا فرار کند!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها