jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۱۹۵۰۵   ۰۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۵۵

کاربران با نصب برنامه های مخصوص اسمارت فون ها می توانند به تماشای فایل های ویدئویی بپردازند.

تماشای فایل‌های ویدئویی در اسمارت فون

مپانی های فناوری به سمت تولید و عرضه اسمارت فون هایی پیش می‌روند که تمامی نیازهای کاربرانشان را پاسخگو باشند. اما از سوی دیگر، نرم افزارهای متنوع و متفاوتی نیز وارد فناوری شده اند تا با داشتن امکانات جدید بتوانند نگاه های بیشتری را به خود جلب کنند. یکی از این برنامه ها «QQPlayer» نام دارد. کاربران با نصب این برنامه می توانند به مشاهده فایل های ویدئویی بپردازند.

برنامه «QQPlayer» یکی از برنامه های کمپانی «QQLab» است که برای جلب رضایت کاربرانش به دنبال ارائه برنامه ویدئویی متفاوتی رفته تا بتواند Player متفاوت و کاربردی را عرضه کند. تاکنون برنامه های متفاوتی عرضه شده اند که از چنین قابلیتی برخوردار بوده اند مانند MX Player که برنامه مخصوصی برای تماشای ویدئو در اسمارت فون ها است.

برنامه «QQPlayer» یکی از برنامه های قدرتمند و محبوبی نام گرفته که توانسته بر رقبای خود پیروز شود. این برنامه میلیون ها کاربر در سراسر جهان را به سوی خود جذب کرده است. این برنامه نه تنها دارای فضایی زیباست بلکه کار کردن با آن نیز بسیار ساده بوده و می تواند از تمامی فرمت های رایج ویدئویی مانند FLV، MP۴، ۳GP، MKV، MOV یا هر فرمت دیگری پشتیبانی کند.

اگر جزو کاربرانی هستید که به تماشای فیلم و سریال از اسمارت فون خود علاقه مند هستند، توصیه می‌شود این برنامه را روی اسمارت فون های خود نصب کنید تا بتوانید علاوه بر لذت دیدن فیلم از زیرنویس آن نیز استفاده کنید زیرا این برنامه از فرمت های زیرنویس SRT نیز پشتیبانی کرده و می تواند ترجمه فیلم ها را با شکلی دقیق و با کیفیت به نمایش بگذارد. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قرارگاه آگاهی و امید

قرارگاه آگاهی و امید

موضوع ترویج، تبلیغ و پراكندن امید، موضوعی است كه رهبر معظم انقلاب در برهه‌های مختلف زمانی به آن تاكید كردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها