jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۱۹۱۹۹   ۰۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

«شبکه ما» برنامه صبحگاهی شبکه دو با اجرای امیر رضایی از شنبه ساعت30/8 در جدول پخش شبکه دو قرار می‌گیرد. محمد بحرانی، گوینده عروسک‌هایی مانند ببعی و جناب‌خان هم در این برنامه بخشی به نام رادیو عکس را اجرا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه دو، این برنامه ترکیبی به پخش فیلم، عکس، گزارش، ‌دست نوشته و داستان‌های ارسالی مخاطبان اختصاص دارد و در 60 قسمت 40 دقیقه‌ای برای پخش طراحی شده است. محیط زیست،‌ کودک و نوجوان،‌ فرهنگ و هنر، موضوعات اجتماعی و... بخش‌های مختلف این برنامه را تشکیل می‌دهند. پخش مناسک مذهبی،‌ آداب و رسوم بومی و محلی اقوام مختلف ایرانی نیز در این برنامه به نمایش در می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر