jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۱۷۶   ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۲

جام جم ورزشی: مرد سال اسبق فوتبال جهان در تیم جدیدش یعنی فلومینزه برزیل معرفی شد.

معارفه رونالدینیو در تیم جدید +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، فلومینزه روز گذشته به مصاف دیگر تیم برزیلی یعنی واسکوداگاما رفت که البته این دیدار مراسم معارفه بازیکن جدید فلومینزه یعنی رونالدینیو هم محسوب می شد. مرد سال اسبق فوتبال جهان که فصل گذشته در یک تیم مکزیکی بازی می کرد به تازگی به تیم فلومینزه پیوسته است. گفته می شود فلومینزه آخرین تیم او خواهد بود و پس از آن این ستاره 35 ساله برای همیشه کفش هایش را می آویزد. رونالدینیو در مراسم معارفه اش اظهار داشت از اینکه در مقابل این تعداد از هواداران پرشور فلومینزه حضور دارد احساساتی شده است.

به گزارش دیلی میل ، پس از جدایی ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل از تیم مکزیکی کوئرتارو برخی از رسانه ها از خداحافظی قریب الوقوع او خبر دادند اما این بازیکن 35 ساله با پیوستن به فلومینزه به شایعات پایان داد، هر چند گفته می شود او فصل آینده به طور قطع از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها