jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۱۷۶ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۲

جام جم ورزشی: مرد سال اسبق فوتبال جهان در تیم جدیدش یعنی فلومینزه برزیل معرفی شد.

معارفه رونالدینیو در تیم جدید +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، فلومینزه روز گذشته به مصاف دیگر تیم برزیلی یعنی واسکوداگاما رفت که البته این دیدار مراسم معارفه بازیکن جدید فلومینزه یعنی رونالدینیو هم محسوب می شد. مرد سال اسبق فوتبال جهان که فصل گذشته در یک تیم مکزیکی بازی می کرد به تازگی به تیم فلومینزه پیوسته است. گفته می شود فلومینزه آخرین تیم او خواهد بود و پس از آن این ستاره 35 ساله برای همیشه کفش هایش را می آویزد. رونالدینیو در مراسم معارفه اش اظهار داشت از اینکه در مقابل این تعداد از هواداران پرشور فلومینزه حضور دارد احساساتی شده است.

به گزارش دیلی میل ، پس از جدایی ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل از تیم مکزیکی کوئرتارو برخی از رسانه ها از خداحافظی قریب الوقوع او خبر دادند اما این بازیکن 35 ساله با پیوستن به فلومینزه به شایعات پایان داد، هر چند گفته می شود او فصل آینده به طور قطع از فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر