jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۵۷۴ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سرمربی بارسلونا تاکید کرد با فروش پدرو مخالف است.

لوئیس انریکه در واکنش به شایعاتی درباره پیوستن پدرو رودریگس به چلسی گفت: نمی‌خواهم پدرو از بارسلونا برود، اما در قراردادش رقمی برای فسخ تعیین شده است که به او اجازه می‌دهد ما را ترک کند. پدرو بازیکنی بسیار متعهد و شجاع است و به همین دلیل من امیدوارم او تصمیم به ماندن بگیرد. دلیل اصلی وسوسه شدن پدرو برای ترک بارسلونا، نبود فرصت کافی جهت حضور در خط حمله ترکیب اصلی آبی‌واناری‌هاست، جایی که ستارگانی مانند لیونل مسی، نیمار و لوئیس سوارز حضور دارند. با این حال انریکه می‌گوید نمی‌تواند به او تضمینی برای بازگشت به ترکیب اصلی بارسلونا بدهد. به گزارش تسنیم، سرمربی قهرمان اروپا ادامه داد: من همیشه با بازیکنانم صحبت می‌کنم و هرگز باعث گمراهی آنها نشده‌ام. من به هیچ یک از آنها قول و تضمینی نمی‌توانم بدهم. امیدوارم که پدرو از ما جدا نشود، اما تصمیم‌گیری با خود اوست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر