jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۳۶۷ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۱۱

پسر شرور در آخرین زورگیری خود از یک راننده تاکسی، مغلوب و با حضور به موقع ماموران کلانتری دستگیر شد.

زورگیر خشن حریف راننده پراید نشد

ساعت 13:00 دوازدهم تیرماه ماموران یگان کلانتری 151یافت آباد در حین گشت زنی در آدرس اتوبان آزادگان نرسیده به اتوبان ساوه به یک دستگاه خودرو پراید سفید که کنار اتوبان ایستاده بود مشکوک شده که ابتدا فاقد سرنشین بوده و وقتی در حال جست و جوی صاحب خودرو بودند مشاهده می کنند کمی آن طرفتر مرد میانسالی در حال تعقیب پسر جوانی است.

به دنبال این موضوع ماموران با مشاهده این وضعیت به کمک مرد میانسال که خود را «جعفر» معرفی کرد رفته و متهم را دستگیر می کنند.

راننده خودرو گفت: حدود ساعت 11:30 در موقعیت چهار راه یافت آباد یک جوان حدوداً 33ساله را به صورت دربستی سوار کردم، در ابتدا اعلام داشت قصد دارد به شهرک شادآباد برود اما پس از حدود یک ساعت پرسه زنی در موقعیت های خیابان ابراهیم اباد و الغدیر متوجه شدم مقصد وی مشخص نیست، قصد داشتم وی را بلافاصله پیاده کنم که متهم در بزرگراه آزادگان به سمت بنده حمله ور شد و قصد سرقت پول و موبایل مرا داشت که با وی درگیر شدم و او از خودرو پیاده و متواری شد و من نیز به تعقیب او پرداختم که وی با حضور به موقع مامورین گشت کلانتری یافت آباد دستگیر شد.

سرهنگ احدالله یوسفوند، رییس کلانتری 151یافت آباد گفت:متهم که «موسی» نام داشت پس از دستگیری به عنوان سارق زورگیر به همراه شاکی به کلانتری منتقل و پرونده ای در این خصوص تشکیل و در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر