jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۶۳۲۵ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۴۱

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

هیچکس جرات تهدید ایران را ندارد

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: هیچ دشمنی جرأت تهدید کردن و نزدیک شدن به مرزهای آبی و خاکی جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

هیچکس جرات تهدید ایران را ندارد

امیر دریادار حبیب الله سیاری در رابطه با تهدیدات دشمن و توان دفاعی ایران گفت: ایران در وضعیتی قرار دارد که هیچ دشمنی جرأت تهدید کردن و نزدیک شدن به مرزهای آبی و خاکی جمهوری اسلامی را ندارد و باید اعلام کنیم که در برابر هر تهدیدی هیچ گونه هراسی به دل راه نمی دهیم و با تمام قوا دفاع خواهیم کرد.

وی افزود: از ابتدای انقلاب اسلامی دشمنان در پی ضربه زدن به جمهوری اسلامی بودند اما آحاد ملت ایران و نیروهای نظامی با توکل بر خدا، تکیه بر ایمان و توان دفاعی بالا هرگونه توطئه را خنثی و تهدیدات را از میان برداشته اند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: در تمام سال ها دشمن حرف های زیادی زده است اما همگان باید بدانند کسی جرات تهدید ایران را ندارد.(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر