jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۲۸۴ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۷

جام جم ورزشی: سره نا ویلیامز روز گذشته با غلبه بر یک تنیسور اسپانیایی موفق شد تنیس زنان ویمبلدون را فتح کند.

سره نا ویلیامز ، ملکه تنیس زنان

به گزارش جام جم ورزشی ، سره نای 33 ساله روز گذشته گاربینه موگوروزا در فینال ویمبلدون شکست داد تا برای ششمین بار قهرمان این گرند اسلم معتبر شود. ویلیامز اکنون در تنیس زنان دنیا از لحاظ تعداد قهرمانی ها بی رقیب است و مدت هاست در هیچ مسابقه ای شکست نخورده است. تنیسور شماره یک رنکینگ زنان جهان با 33 سال و 288 روز مسن ترین تنیسوری است که تا به حال در ویمبلدون به قهرمانی رسیده است.

موگوروزا حریف اسپانیایی ویلیامز نیز با وجود شکست بسیار خوشحال به نظر می رسید. او حتی پیش از فینال پیش بینی می کرد ویلیامز به راحتی او را شکست دهد. او می گوید همین که به فینال ویمبلدون رسید برایش بسیار مهم و غرور آفرین است.

قهرمانی ویلیامز در ویمبلدون چهارمین قهرمانی پیاپی وی در این گرند اسلم معتبر تنیس محسوب می شود.

منبع: دیلی میل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر