jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۲۲۲   ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۲

جام جم ورزشی: مرد سال سابق فوتبال جهان با پیوستن به باشگاه فلومینزه برزیل به شایعات خداحافظی از فوتبال پایان داد.

رونالدینیو به فلومینزه پیوست

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدینیو پس از پایان قراردادش با تیم کوئرتاروی مکزیک به دنبال فضایی جدید برای خود بود و شایعاتی مبنی بر پیوستن این بازیکن برزیلی به تیم آنتالیا اسپور شنیده می‌شد، اما وی در نهایت تصمیم گرفت تا به لیگ برزیل و تیم فلومیننزه این کشور بپیوندد. مدیربرنامه های این بازیکن اظهار داشته که رونالدینیو سختی حضور در لیگ ترکیه را دوست نداشت و ترجیح داد در کشور خودش فوتبال بازی کند.

او سابقه بازی کردن برای بارسلونا را دارد و یکی از بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال در 10 سال اخیر به شمار می رود.

به گزارش سایت گل ، ماه گذشته پس از جدایی این ستاره برزیلی از تیم مکزیکی خود رسانه های مختلف خبر دادند که احتمال دارد این بازیکن به زودی خداحافظی خود را از فوتبال اعلام کند اما رونالدینیو با پیوستن به فلومینزه برزیل به این شایعات پایان داد و ثابت کرد حداقل یک سال دیگر بازی می کند.

جزئیات قرارداد این بازیکن با باشگاه برزیلی اعلام نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها