jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۶۲۲۲ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۲

جام جم ورزشی: مرد سال سابق فوتبال جهان با پیوستن به باشگاه فلومینزه برزیل به شایعات خداحافظی از فوتبال پایان داد.

رونالدینیو به فلومینزه پیوست

به گزارش جام جم ورزشی ، رونالدینیو پس از پایان قراردادش با تیم کوئرتاروی مکزیک به دنبال فضایی جدید برای خود بود و شایعاتی مبنی بر پیوستن این بازیکن برزیلی به تیم آنتالیا اسپور شنیده می‌شد، اما وی در نهایت تصمیم گرفت تا به لیگ برزیل و تیم فلومیننزه این کشور بپیوندد. مدیربرنامه های این بازیکن اظهار داشته که رونالدینیو سختی حضور در لیگ ترکیه را دوست نداشت و ترجیح داد در کشور خودش فوتبال بازی کند.

او سابقه بازی کردن برای بارسلونا را دارد و یکی از بزرگ ترین ستاره های دنیای فوتبال در 10 سال اخیر به شمار می رود.

به گزارش سایت گل ، ماه گذشته پس از جدایی این ستاره برزیلی از تیم مکزیکی خود رسانه های مختلف خبر دادند که احتمال دارد این بازیکن به زودی خداحافظی خود را از فوتبال اعلام کند اما رونالدینیو با پیوستن به فلومینزه برزیل به این شایعات پایان داد و ثابت کرد حداقل یک سال دیگر بازی می کند.

جزئیات قرارداد این بازیکن با باشگاه برزیلی اعلام نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر