jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۶۰۶۸ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

به دنبال اعلام محرومیت چهار ساله احمد استواریان، پرتابگر وزنه ایران از سوی کمیته بین‌المللی پاراالمپیک به علت دوپینگی بودن، معاون فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان تهدید کرد از این پس چنانچه نمونه دوپینگ ورزشکاران معلول مثبت شود، هزینه اعزام به مسابقات برون‌مرزی از آنها دریافت خواهد شد.

به گزارش سایت فدراسیون، علی‌اصغر هادی‌زاده با بیان این‌که از این پس از هر ورزشکاری قبل از اعزام به مسابقات برون‌مرزی تعهد برای دریافت هزینه‌های اعزام در صورت مثبت بودن استفاده از مواد نیروزا گرفته خواهد شد، افزود: کمیته انضباطی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان تصویب کرده است که هزینه اعزام این ورزشکاران از آنان دریافت شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هزینه اعزام استواریان به امارات از این ورزشکار گرفته خواهد شد، گفت: این تصمیم بعد از مثبت شدن دوپینگ این ورزشکار گرفته شده است و برای این پرتاب‌گر کمیته انضباطی بزودی تشکیل جلسه و تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر