jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۴۷۶۲   ۱۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۷

جام جم ورزشی: نیمار در فهرست جدید تیم ملی فوتبال برزیل حضور ندارد.

برزیلی ها دیگر نیمار را نمی خواهند

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که محرومیت ٤ جلسه ای نیمار از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی لغو نشده و اجرای آن لازم است، خبرهای دریافتی از برزیل نشان از خط خوردن نام نیمار از فهرست کلی دونگا دارد. نه تنها دونگا بلکه هواداران خشمگین فوتبال برزیل نیز نیمار عصبانی هستند و فعلا نمی خواهند او را در ترکیب تیم ملی کشورشان ببینند.

پیش از این مقامات فوتبال برزیل از دونگا خواسته بودند در صورت صلاحدید نام نیمار را در فهرست تیم ملی لحاظ کند تا اگر محرومیت او بخشیده شد و با کاهش یافت بتوانند او را به موقع به تیم تزریق کنند اما گویا دونگا به طور کلی این بازیکن را کنار گذاشته است.

به گزارش سایت گل ، دونگا در دو روز گذشته به سوال خبرنگاران درباره آینده نیمار جواب نداده و تنها در مصاحبه ای کوتاه با شبکه تصویری ملی برزیل گفته است: بازیکنی که تیم را نابود کرده جایی در فهرست من ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها