jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۴۷۶۲   ۱۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۷

جام جم ورزشی: نیمار در فهرست جدید تیم ملی فوتبال برزیل حضور ندارد.

برزیلی ها دیگر نیمار را نمی خواهند

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که محرومیت ٤ جلسه ای نیمار از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی لغو نشده و اجرای آن لازم است، خبرهای دریافتی از برزیل نشان از خط خوردن نام نیمار از فهرست کلی دونگا دارد. نه تنها دونگا بلکه هواداران خشمگین فوتبال برزیل نیز نیمار عصبانی هستند و فعلا نمی خواهند او را در ترکیب تیم ملی کشورشان ببینند.

پیش از این مقامات فوتبال برزیل از دونگا خواسته بودند در صورت صلاحدید نام نیمار را در فهرست تیم ملی لحاظ کند تا اگر محرومیت او بخشیده شد و با کاهش یافت بتوانند او را به موقع به تیم تزریق کنند اما گویا دونگا به طور کلی این بازیکن را کنار گذاشته است.

به گزارش سایت گل ، دونگا در دو روز گذشته به سوال خبرنگاران درباره آینده نیمار جواب نداده و تنها در مصاحبه ای کوتاه با شبکه تصویری ملی برزیل گفته است: بازیکنی که تیم را نابود کرده جایی در فهرست من ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر