jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۱۳۱۱۳ ۱۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۰

جام جم نوا: تیم فوتبال موسیقی با حضور چهره‌هایی چون همایون شجریان، سهراب پورناظری، رضا یزدانی، علی لهراسبی و پژمان جمشیدی در جام ستارگان به‌مناسبت ماه مبارک رمضان حضور دارد.

وقتی شجریان پا به توپ شد/عکس

تیم فوتبال موسیقی امسال هم در این مسابقات شرکت کرده است. در ترکیب این تیم چهره‌هایی چون همایون شجریان، سهراب پورناظری، رضا یزدانی، پژمان جمشیدی، همایون نصیری، علی لهراسبی، مهدی شیری، علی آذری، اشکان نامداری و رضا سورتیجی دیده می‌شوند. سرپرست تیم فوتبال موسیقی علی اوجی است.
«علی دایی» ستاره سرشناس فوتبال آسیا یکی از مهمانان این مسابقات بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر