jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۲۲۸۰   ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: مربی افسانه ای فوتبال ایتالیا اعتقاد دارد کشور اروپایی سوئد نسبت به آرژانتین استعدادهای تکنیکی بسیار بیشتری درون خود دارد.

زلاتان از مسی بهتر است

به گزارش جام جم ورزشی ، آریگو ساکی مربی افسانه ای فوتبال ایتالیا اعتقاد دارد زلاتان ابراهیموویچ از لیونل مسی بهتر است اما چیزی که باعث شده مسی بازیکن بهتری به نظر برسد این است که در تیم فوق العاده ای به نام بارسلونا و در کنار برترین بازیکنان فوتبال دنیا بازی می کند. او گفت:"ابراهیموویچ یکی از بهترین بازیکنان جهان است. اگر فوتبال یک ورزش انفرادی بود، فکر می‌کنم او بازیکن بهتری نسبت به مسی می‌شد. این نقطه قوت بارز ایبرا است ولی همچنین او را نسبت به دیگر بازیکنان برای بازی تیمی محدود می‌کند. در زمان حضور من در میلان، بازیکنانی مثل مارکو فان باستن و جورو ووآ حضور داشتند. ووآ پتانسیل بالاتری نسبت به فان باستن داشت و تنکیکی تر بود ولی فان باستن ارتباط بهتری با دیگر بازیکنان تیم داشت و برای همین به بازیکن بزرگتری تبدیل شد."

به گزارش سایت گل زلاتان ابراهیموویچ و لیونل مسی یک فصل با هم در بارسلونا همبازی بودند اما پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسا که اعتقادی به بازی زلاتان نداشت بیشتر او را روی نیمکت می نشاند. زلاتان پس از جدایی به شدت از گواردیولا و البته لیونل مسی انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها