jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۲۲۸۰ ۰۷ تير ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۲

جام جم ورزشی: مربی افسانه ای فوتبال ایتالیا اعتقاد دارد کشور اروپایی سوئد نسبت به آرژانتین استعدادهای تکنیکی بسیار بیشتری درون خود دارد.

زلاتان از مسی بهتر است

به گزارش جام جم ورزشی ، آریگو ساکی مربی افسانه ای فوتبال ایتالیا اعتقاد دارد زلاتان ابراهیموویچ از لیونل مسی بهتر است اما چیزی که باعث شده مسی بازیکن بهتری به نظر برسد این است که در تیم فوق العاده ای به نام بارسلونا و در کنار برترین بازیکنان فوتبال دنیا بازی می کند. او گفت:"ابراهیموویچ یکی از بهترین بازیکنان جهان است. اگر فوتبال یک ورزش انفرادی بود، فکر می‌کنم او بازیکن بهتری نسبت به مسی می‌شد. این نقطه قوت بارز ایبرا است ولی همچنین او را نسبت به دیگر بازیکنان برای بازی تیمی محدود می‌کند. در زمان حضور من در میلان، بازیکنانی مثل مارکو فان باستن و جورو ووآ حضور داشتند. ووآ پتانسیل بالاتری نسبت به فان باستن داشت و تنکیکی تر بود ولی فان باستن ارتباط بهتری با دیگر بازیکنان تیم داشت و برای همین به بازیکن بزرگتری تبدیل شد."

به گزارش سایت گل زلاتان ابراهیموویچ و لیونل مسی یک فصل با هم در بارسلونا همبازی بودند اما پپ گواردیولا سرمربی سابق بارسا که اعتقادی به بازی زلاتان نداشت بیشتر او را روی نیمکت می نشاند. زلاتان پس از جدایی به شدت از گواردیولا و البته لیونل مسی انتقاد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر