jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۰۹۴۴۹   ۲۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۰

«پارک یاب» گجت ابداعی جدیدی است که با قرار گرفتن در جا فندک سیگار اتومبیل و اتصال به موبایل از طریق نقشه به شما می‌گوید کجا پارک کرده‌اید.

با این گجت برای یافتن خودروری پارک شده اذیت نمی شوید

به گزارش جام جم کلیک: ابزار موسوم به Automatic Parked Car Finder درون فندک قرار می‌گیرد و از طریق اپلیکیشن مخصوص با موبایل آیفون شما ارتباط برقرار می‌کند. سپس محلی را که قبلاً پارک کرده‌اید را روی نقشه نشان می‌دهد.

ویژگی جالب دیگری که این گجت دارد، زمان باقیمانده از پارک اتومبیل شماست که می‌توانید از فراموشی و پرداخت جریمه برای پارک غیرقانونی جلوگیری کنید.

معمولاً برای اغلب راننده‌ها در پارکینگ فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای و یا پارکینگ فرودگاه مشکل یافتن مکان پارک اتومبیل پیش می‌آید و با این وسیله شگفت‌انگیز می‌توانید مشکل را به‌راحتی حل کنید.

ابزار مذکور 8 در 4 سانتی‌متر ساخته‌شده و ضمن استفاده از باطری اتومبیل به‌عنوان منبع تغذیه، در کنار آن باید اپلیکیشن مخصوص روی آیفون را (رایگان) برای مکان‌یابی داشته باشید.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها