jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۸۰۵۱۵۰   ۱۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۵

سال گذشته، اسکایپ ویژگی جدیدی به نام «اسکایپ وب» را معرفی کرد. همانطور که از نام این امکان مشخص است، در واقع نسخه تحت وب سرویس یاد شده است که به کاربران اجازه می‌دهد از طریق مرورگرهای خود، اقدام به برقراری تماس‌ و ارسال و دریافت پیام با مخاطبان‌شان بپردازند. این قابلیت در مواقعی که دسترسی به نرم افزار اصلی اسکایپ وجود ندارد، می‌تواند بسیار مفید و کاربردی باشد، و هنگام نیاز به آن در صورتی که بر روی تلفن هوشمند یا رایانه‌تان اسکایپ را نصب نداشته باشید، کارهای اصلی را انجام دهد.

نسخه آزمایشی تحت وب اسکایپ در دسترس قرار گرفت

به گزارش جام جم کلیک: چند ماه پیش، نسخه آزمایشی این سرویس به صورت خصوصی راه اندازی شد و خبر خوب این است که اگر شما هم علاقمند به تست این نسخه از سرویس مورد بحث بوده‌اید، حالا می‌توانید بدون دعوت نامه از آن بهره ببرید، زیرا اسکایپ اعلام کرده که این نسخه را از امروز به صورت عمومی در دسترس همه افراد قرار داده است، بنابراین بد نیست هم اکنون سری به این نسخه زده و قابلیت‌های آن را بررسی کنید.

البته باز هم این سرویس تحت وب برای افرادی فعال است که در آمریکا یا انگلیس زندگی می کنند. اگر شما اهل این دو کشور نباشید، احتمالا قادر به مشاهده نسخه آزمایشی تحت وب اسکایپ نخواهید بود ولی قرار است به زودی سایر کشورها نیز قادر به استفاده از آن باشند. هر چند که می‌توان هم اکنون نیز با استفاده از نرم افزار‌های تغییر آی‌پی، این‌کار را از سایر کشورها انجام داد.

برای بهره بردن از تمام قابلیت‌های نسخه تحت وب، تنها کاری که باید انجام دهید، این است که وارد حساب کاربری اسکایپ خود شوید. اگر هنوز در این سرویس ثبت نام نکرده‌اید، اصلا جای نگرانی نیست، زیرا امکان ثبت نام افراد جدید و ساخت حساب کاربری برای بهره بردن از سرویس اسکایپ در این بخش قرار داده شده است.

منبع: آی‌تی رسان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر