jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۸۰۵۰۵۸ ۱۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۶

جام جم سرا- خبر فوق‌العاده غم‌انگیز بود. ماجرا مربوط به یک پسر 7 ساله به نام «چن ژیائوتیان» می‌شود که به سرطان دچار می‌شود؛ این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که به موازات بیماری چن مادر 34 ساله او هم مشکل کلیوی شدیدی پیدا می‌کند؛ به‌طوری که تنها راه نجات او عمل پیوند کلیه اعلام می‌شود.

مادری که سخت‌ترین بله زندگی‌اش را گفت

مادر و پسر 2 سال کنار هم در یک بیمارستان بستری بوده‌اند و چن که پزشکان از او قطع امید کرده بودند تصمیم می‌گیرد با اهدای کلیه به مادرش جان او را نجات دهد.
اگر چه مادر چن ابتدا زیر‌ بار این تصمیم نمی‌رود اما نهایتا مجبور به پذیرش این موضوع می‌شود چرا که کلیه‌ها و سایر اعضای بدن پسر او جان بسیاری از افراد را نجات می‌داده. این وسط نباید از التماس‌های چن به مادرش برای پذیرش این موضوع هم عبور کرد تا نهایتا خانم ژو سخت‌ترین بله زندگی‌اش را بگوید.
حالا کلیه چن در بدن مادرش است. چن از دنیا رفت اما با فداکاری‌اش به مادر و چند بیمار دیگر زندگی بخشید. (زندگی مثبت)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

در نقد، اسیر هواهای نفسانی نشویم

تخریب و انتقاد در تعریف ماهیت و معنا با هم متفاوت هستند. به عبارتی، راه نقد از تخریب جداست، چرا که نقدکردن ملزومات و شرایطی دارد که یک منتقد باید به علم و تخصص آن مجهز باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر